Linczewska Magdalena

Ze Szkołą Języków Obcych współpracuję od 2006 roku. Uczę języka angielskiego, który od zawsze był moją pasją. Głównym celem mojej pracy jest nauka mówienia, bo to właśnie umiejętność komunikowania się jest dla moich słuchaczy najbardziej pożądana. Najważniejsi w mojej pracy są słuchacze, dla których dobieram odpowiednie metody nauczania. Dobry kontakt z uczniami zapewniają mi cechy tj. komunikatywność, otwartość, elastyczność oraz cierpliwość.

Jestem:
- mgr Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim
- egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Posiadam:
- First Certificate for Teachers of Business English
- doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego: język angielski dla informatyków i logistyków
- wieloletnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach językowych