Miszczuk Bożena

Przygodę z językiem angielskim rozpoczęłam w 1994 roku w Londynie.

Przez sześć lat kolejne poziomy zaawansowania językowego zdobywałam w London Study Centre w centrum Londynu.

Ciekawość świata i ludzi doprowadziła do podjęcia decyzji o zdobyciu kwalifikacji nauczyciela. To była bardzo trafna decyzja!

Jestem lektorem języka angielskiego z ponad 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowałam ze słuchaczami/uczniami w każdym wieku i na każdym poziomie nauczania, począwszy od dzieci w przedszkolu po wysokiej rangi urzędników w instytucjach administracji państwowej.

Prowadzę zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania w zakresie ogólnego języka angielskiego (FCE, CAE, Matura Exam), jak również w zakresie Business English.

Organizuję i biorę udział w letnich obozach językowych w Polsce i za granicą.
Nauczanie to moja pasja, w której zawsze kieruję się słowami „practice makes perfect”, a których skuteczności dowodzą sukcesy moich uczniów. Cieszy mnie obserwowanie postępu, jakiego dzięki własnemu wysiłkowi oraz mojej pracy, dokonują słuchacze.
Seneka powiedział: „Docendo discimus” (ucząc innych sami się uczymy). Dlatego też nauczanie daje mi tyle satysfakcji. W wolnych chwilach zwiedzam świat i czytam, czytam, czytam... (najchętniej po angielsku).