Lidia Wysocka

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam będąc studentką ostatniego roku studiów magisterskich. Od 2010 roku uczę języka angielskiego w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Posiadam również doświadczenie w pracy z przedszkolakami. To właśnie zajęcia z najmłodszymi dają mi największą satysfakcję. Ogromną radość sprawia mi możliwość oglądania jak chętnie i szybko uczą się języka. Podczas zajęć dążę do tego, żeby jak najbardziej zaangażować uczniów, stawiając na ćwiczenie i stosowanie na bieżąco przyswajanej wiedzy, dzięki czemu uczenie staje się łatwiejsze a efekty pracy szybciej widoczne.

Posiadam także kwalifikacje do nauczania języka rosyjskiego. Od września 2015 mam przyjemność pracować jako nauczyciel języka rosyjskiego w gimnazjum.

W SJO pracuję głównie z dziećmi ze szkół podstawowych. Prowadzę zajęcia grupowe oraz indywidualne. Zapraszam na moje lekcje