Kursy językowe

Kursy językowe. Angielski, niemiecki, rosyjski.

Kursy językowe dla każdego. Oferujemy zarówno podstawowe kursy wprowadzające do wybranego języka obcego.

Nasz zespół lektorów to wykwalifikowani speakerzy, którzy z powodzeniem prowadzą grupy językowe na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia prowadzone są w kilkuosobowych grupach, które dopasowane są do preferencji naszych kursantów. Na życzenie organizujemy również zajęcia indywidualne.

Naszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci. Dzięki dokładnym testom wstępnym i analizom postępów, nasi lektorzy na bieżąco dostosowują nauczanie do aktualnych osiągnięć.

Zajęcia rozwijają przede wszystkim umiejętności komunikacyjne. Metody i materiały wykorzystywane na zajęciach zachęcają uczniów do aktywnego udziału, zabierania głosu, dyskutowania, wymiany poglądów. Nie zapominamy również o poszerzaniu i utrwalaniu słownictwa, nauce gramatyki, czy rozwijaniu umiejętności pisania i czytania.

Rodzaje kursów językowych

Oferujemy kursy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Posiadamy też ofertę dla. Oferujemy także zajęcia dla najmłodszych zajęcia dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych.

Zobacz więcej:

Dopasowujemy się do naszych kursantów. Naukę można rozpocząć w każdym wybranym przez Państwa terminie, tempo kursu jest zawsze dopasowane do Państwa preferencji.

Dlaczego warto uczyć się języków?

dlaczego warto uczyć się języków infografika

Kursy języka angielskiego

Wybierz najpopularniejszy język świata, dzięki któremu dogadasz się w niemal każdym zakątku świata. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!

NOWOŚĆ: Kursy języka hiszpańskiego

Wybierz jeden z najpopularniejszych języków ostatnich lat w Polsce! Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!

Kursy języka niemieckiego

Kursy języka rosyjskiego

Opinie słuchaczy

Poznaj opinie naszych klientów, którzy skorzystali z kursów językowych SJO w Sokołowie Podlaskim i Węgrowie.

Satysfakcjonujący poziom zajęć

Jestem bardzo zadowolona z poziomu zajęć języka angielskiego. Udało mi się bardzo dużo nauczyć podczas jednego roku, dzięki czemu zdałam maturę bez problemów.

– Monika / Sokołów Podlaski

Fajna atmosfera

Wreszcie czuje się swobodnie podczas lekcji języka angielskiego, bardzo miło spędzam czas w SJO, nie czuję takiej presji jak w innych szkołach, dzięki czemu łatwiej jest mi przyswoić nowe słówka i gramatykę.

– Olek / Węgrów

Rozwijające zajęcia

Odkąd chodzę do SJO to czuję się rozwijam. Nauka nowego języka bardzo pomaga w podnoszeniu pewności siebie i… znalezieniu lepszej pracy! Dzięki ukończeniu kursu angielskiego na poziomie B2 bez problemu znalazłam pracę na fajnym stanowisku – co wcześniej było dla mnie barierą. Uczcie się języków! Najlepiej w SJO, gdzie jest najlepiej! 🙂

– Paulina / Sokołów