Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
Angielski dla dzieci przedszkolak

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci przedszkolak

Chcesz zorganizować zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych? Z nami jest to możliwe!

Skontaktuj się z nami – pomożemy zorganizować ciekawe zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, dzięki którym poznają nowe ciekawe słowa, rozwiną swoją wyobraźnię i poszerzą umiejętności poznawcze.

Angielski dla dzieci – dlaczego warto?

Angielski dla dzieci to świetne wprowadzenie przed właściwym nauczaniem języków obcych w szkole podstawowej. Nasi speakerzy przygotują dedykowany program, zarówno dla większej, jak i mniejszej grupy, prowadząc ciekawe, absorbujące i przyciągające uwagę zajęcia. W swoim portfolio posiadamy zajęcia poprowadzone dla dzieci w wieku przedszkolnym, które zostały docenione przez rodziców za przyjazną atmosferę, ciekawe słówka i umiejętne połączenie nauki poprzez zabawę. Oferujemy możliwość organizacji zajęć dla dzieci już od 4 roku życia.

Skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na rozmowę w sprawie organizacji zajęć językowych dla najmłodszych lub przyjdź do naszego sekretariatu w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie – informacje na temat godzin otwarcia naszej szkoły znajdziesz w zakładce Kontakt.