Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów

Polityka prywatności

Polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2017 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL).

Informujemy, że:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Języków Obcych Jolanta Krystosiak w Sokołowie Podlaskim przy ulicy Bosco 4, 08-300 Sokołów Podlaski, tel.: 25 781 37 35, kom: 602585718 , mail: kontakt@sjo.szkola.pl.
 • Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art.6 ust 1. lit b ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. w celu realizacji zawartej umowy.
 • Odbiorcami Twoich danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie przepisów prawa.
 • Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres zawartej umowy oraz przez 5 lat po jej zakończeniu (jako okres gwarancyjny i kontrolny).
 • Posiadasz prawo do zażądania od administratora dostępu do danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 • Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.

Informacje takie jak m.i.n numer telefonu, e-mail czy podany przez Ciebie adres służą nam w szczególności w celu:

 • informowania o szczegółach kursu, tj. miejscu, terminie itp.
 • informowania o płatnościach, zaległościach i nadpłatach,
 • informowania o kontynuacji kursu, kursie zimowym, letnim oraz zniżkach przysługujących Słuchaczom, również na kursy letnie i zimowe,
 • kontaktu z opiekunami uczniów w sprawach związanych z nauczaniem.

W zakresie zbierania danych z formularzy kontaktowych, podane dane w postaci imienia i nazwiska, adresu email oraz numeru telefonu, są wykorzystywane wyłącznie w celu kontaktu z zainteresowanym klientem odnośnie przedstawienia oferty i/lub zaproszenia na rozmowę dotyczącą przystąpienia/kontynuacji kursu.

Ponadto, w zakresie działania strony internetowej pod adresem https://sjo.szkola.pl, witryna korzysta z technologii  „cookies”, której celem jest zapewnienie działania i optymalizacji witryny, a także zapamiętywanie preferencji użytkownika. Ustawienia „cookies” można zmienić w każdym momencie, przy pomocy ustawień swojej przeglądarki.

Strona wykorzystuje skrypt „Google Analytics” do mierzenia statystyk odwiedzin strony, źródła pozyskiwanego ruchu, a także odnotowywania akcji dokonywanych przez użytkownika na stronie.

Administrator danych osobowych korzysta również z narzędzi dostarczonych przez Facebook, w szczególności usługę Strony Facebook, w celu kontaktu z użytkownikiem zainteresowanym ofertą firmy, w sytuacji, w której to użytkownik inicjuje kontakt z Administratorem danych osobowych.