O nas

Szkoła Języków Obcych funkcjonuje na lokalnym rynku od 1994 r. Od początku cieszyła się dużą popularnością w Węgrowie i okolicy, co sprawiło, że liczba słuchaczy z roku na rok istotnie rosła. Od kilkunastu lat prowadzimy kursy językowe w Sokołowie Podlaskim. Nauczamy zarówno tych początkujących, jak i bardzo zaawansowanych.
Dziś SJO oferuje kursantom nie tylko zajęcia z języka angielskiego, lecz również niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego dla początkujących.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom proponujemy Państwu kursy dopasowane do planu zajęć dzieci i młodzieży, jak również dostosowane do potrzeb pracujących dorosłych.Jesteśmy z Państwem już od 20 lat. Dziękując za pokładane w nas zaufanie, zapraszamy na kolejny rok nauki języków obcych.