Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
Kursy językowe dla firm - angielski, niemiecki lub rosyjski

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm - angielski, niemiecki lub rosyjski

Prowadzisz firmę i chcesz podnieść kompetencje swoje i swoich pracowników? Zapytaj o kursy językowe dla firm, które prowadzimy zarówno na poziomie podstawowym, jak i dla bardziej zaawansowanych słuchaczy. 

Zaufało nam wiele firm, które w prosty i efektywny sposób podniosły kwalifikacje swoich pracowników. Kursy angielskiego dla firm cieszą się największą popularnością wśród pracodawców, ale na życzenie, zorganizujemy również nauczanie w języku rosyjskim i niemieckim. Nasi wykwalifikowani speakerzy przygotują indywidualny, dopasowany do potrzeb plan nauczania, tak aby jak najefektywniej wykorzystać szkolenie do poznania nowego języka lub rozwijania nabytych umiejętności.

Kursy językowe dla firm – korzyści

  • Uczysz nowego języka, dzięki czemu wzrastają kompetencje Twoich pracowników
  • Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, rośnie ranga i prestiż Twojej firmy
  • Otwierasz możliwości wejścia na nowe rynki
  • Dajesz do zrozumienia pracownikom, że dbasz o ich rozwój i samorealizację
  • Inwestujesz w ludzi, którzy są największą wartością każdej firmy
  • Wyprzedzasz konkurencję dzięki nowoczesnemu podejściu w prowadzeniu firmy i dbaniu o jego rozwój

Jak zorganizować kursy językowe dla firm?

Jeśli chcesz aby w Twojej firmie zorganizować kurs dla pracowników, skontaktuj się z nami korzystając z formularza zgłoszeniowego, lub przyjdź do naszej szkoły w Sokołowie Podlaskim lub w Węgrowie. Informacje o godzinach otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt