Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów

Tłumaczenia językowe

Tłumaczenia językowe. Sokołów Podlaski, Węgrów

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia? Wyślij do nas wiadomość i uzyskaj wycenę oraz przybliżony termin realizacji. 

Realizujemy tłumaczenia zwykłe tekstów dowolnej długości, które są tłumaczone przez naszych wykwalifikowanych lektorów – posiadających wieloletnie doświadczenie nie tylko w nauczaniu języków obcych, ale także tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na obcy i odwrotnie.

Z nami przetłumaczysz notatki, rozdziały książek, listy, emaile, strony internetowe, artykuły, napisy do filmów i wiele wiele innych. Uwaga, na chwilę obecną nie oferujemy tłumaczeń przysięgłych znasz się na tym? zapytaj o współpracę z nami!

Rodzaje tłumaczeń

Obecnie oferujemy następujące rodzaje tłumaczeń:

  • polski → angielski
  • angielski → polski
  • polski → niemiecki
  • niemiecki → polski
  • polski → rosyjski
  • rosyjski → polski

Zleć tłumaczenie

Chcesz zlecić tłumaczenie? Skontaktuj się z nami pod mailem kontakt@sjo.szkola.pl w tytule wiadomości wpisując „Tłumaczenie”. W treści wiadomości napisz jakiego typu tłumaczenie potrzebujesz, ile stron A4 zajmuje tekst źródłowy i jaki jest oczekiwany termin zakończenia.

Skontaktujemy się z wyceną i proponowanym terminem realizacji.