Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów

Zapisz się na kurs!

Wybierz jedną z dostępnych możliwości i umów się na rozmowę oraz test poziomujący bezpośrednio w placówce SJO w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie.


  Kursy języka angielskiego

  Wybierz najpopularniejszy język świata, dzięki któremu dogadasz się w niemal każdym zakątku świata. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!

  Kursy języka niemieckiego

  Poznaj język naszych zachodnich sąsiadów. Znajdź kontakty biznesowe, nową pracę w Niemczech lub po prostu zostań tłumaczem języka niemieckiego. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!

  Kursy języka hiszpańskiego

  Naucz się języka hiszpańskiego, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!