Zapisz się na kurs!

Wybierz jedną z dostępnych możliwości i umów się na rozmowę oraz test poziomujący bezpośrednio w placówce SJO w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie.


Kursy języka angielskiego

Wybierz najpopularniejszy język świata, dzięki któremu dogadasz się w niemal każdym zakątku świata. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!

Kursy języka niemieckiego

Poznaj język naszych zachodnich sąsiadów. Znajdź kontakty biznesowe, nową pracę w Niemczech lub po prostu zostań tłumaczem języka niemieckiego. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!

Kursy języka rosyjskiego

Naucz się języka rosyjskiego, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Poszerz swoje umiejętności językowe – wypełnij test poziomujący online lub umów się na krótką rozmowę wstępną!