Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
zapisy 2022 szkoła języków obcych sokołów węgrów

Kursy językowe – zapisy na 2022/2023 rok ruszają!

Zapisz się na kurs językowy w Szkole Języków Obcych w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie w nowym roku szkolnym 2022/2023!

Oferujemy następujące kursy językowe:

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język rosyjski

Dla każdej grupy wiekowej, od dzieci w wieku szkolnym (od 6 lat), po młodzież i dorosłych. Oferujemy także dedykowane szkolenia dla firm.

Przygotowanie do egzaminów przygotowywanych przez British Council (FCE, CAE), a także matury z języka obcego. Oferujemy kursy dla ośmioklasistów z przygotowaniem do egzaminu z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Kursy językowe online

Od tego sezonu dostępne są również kursy językowe online z języka angielskiego lub niemieckiego, organizowane przez naszych lektorów. Kursy przeprowadzamy w bezpiecznych warunkach, o dogodnej porze. Dowiedz się więcej – wyślij zapytanie o dostępność kursów online dla młodzieży i dorosłych na Messenger.

Promocja – płatności miesięczne / ratalne

Oferujemy możliwość rozłożenia płatności za kursy na wygodne raty miesięczne, kwartalne lub 50/50. Zapytaj w sekretariacie SJO w Sokołowie lub Węgrowie o dostępne opcje finansowania kursów nauki języka obcego w tym sezonie.

Zapisy na kursy językowe 2022/2023

Zapisy przyjmujemy za pomocą strony internetowej, w siedzibach szkół w Sokołowie Podlaskim i Węgrowie, oraz telefonicznie.

Sokołów Podlaski

ul. Ks. Bosko 4

tel.: 607 660 564

tel.: 602 558 718

Węgrów

ul. 11 Listopada 3

tel.: 602 558 718

 

Prosimy o kontakt w godzinach 15:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku telefonicznie, bezpośrednio w siedzibie szkoły w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie lub poprzez Messenger

zapisy na sezon 2022/23 na kursy językowe węgrów sokołów