ekoplastyka sjo węgrów

NOWOŚĆ! Zajęcia z EKOPLASTYKI w Węgrowie dla dzieci

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc ogłosić, że w naszej szkole językowej w Węgrowie ruszają zupełnie nowe zajęcia – ekoplastyka dla dzieci! ♻️

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na zajęcia z ekoplastyki?

• Rozwój kreatywności: Ekoplastyka to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni i rozwijanie zdolności manualnych najmłodszych.
  • Nauka przez zabawę: Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki plastyczne, tworząc unikalne dzieła sztuki z wykorzystaniem materiałów z recyklingu.
  • Edukacja ekologiczna: Ekoplastyka to świetna okazja, aby w przystępny sposób przekazać dzieciom wiedzę na temat ochrony środowiska i znaczenia recyklingu.
  • Koncentracja i wyciszenie: Zajęcia plastyczne pomagają dzieciom rozwijać umiejętność skupienia i koncentracji.
  • Świetna zabawa: Przede wszystkim ekoplastyka to wspaniała zabawa, podczas której dzieci mogą spędzić czas w miłym towarzystwie innych pasjonatów.

Co będziemy robić na zajęciach?

Podczas naszych zajęć będziemy tworzyć różnorodne prace plastyczne, takie jak:

• Obrazki z wykorzystaniem naturalnych materiałów (np. liści, kasztanów, żołędzi)
  • Figurki z plasteliny i innych materiałów
  • Kolczyki i bransoletki z koralików
  • Dekoracje świąteczne
  • I wiele innych atrakcyjnych aktywności, dostosowanych do zainteresowań dzieci

Ekoplastyka w Węgrowie – dla kogo?

Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozwijać swoje pasje i talenty. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu prac plastycznych. Na zajęcia z ekoplastyki zapraszamy dzieci z Węgrowa oraz okolic. Zapewniamy atrakcyjne godziny zajęć.

Jak się zapisać na zajęcia ekoplastyki w Węgrowie?

Aby zapisać swoje dziecko na zajęcia, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 602 558 718 lub w siedzibie szkoły SJO w Węgrowie, przy ul. 11 Listopada 3.