Świętujemy 30-lecie SJO!

Szkoła Językowa SJO w Węgrowie obchodzi wyjątkowy jubileusz – 30 lat działalności!

Od 1994 roku pomagamy mieszkańcom Węgrowa i okolic w opanowaniu języków obcych. Przez te wszystkie lata tysiące naszych słuchaczy osiągnęło swoje cele językowe, zdobywając pewność siebie w komunikacji międzynarodowej.

Co nas wyróżnia?

• Doświadczenie: 30 lat na rynku edukacyjnym to gwarancja jakości i profesjonalizmu.
  • Szeroka oferta: Proponujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Przygotowanie do egzaminów: Pomagamy w zdobyciu certyfikatów językowych Cambridge English oraz przygotowujemy do egzaminów szkolnych i maturalnych.
  • Indywidualne podejście: Każdy nasz słuchacz jest dla nas ważny, dlatego dobieramy metody nauczania odpowiednio do jego potrzeb.

Sokołów Podlaski – wspomnienia

Przez kilkanaście lat prowadziliśmy również nasz oddział w Sokołowie Podlaskim, gdzie również zyskaliśmy wielu wiernych słuchaczy.

Tysiące słuchaczy od 30 lat – to dla nas największe wyróżnienie!

Dziękujemy wszystkim, którzy przez lata nam towarzyszyli. To dzięki Wam możemy świętować ten jubileusz. Historia SJO to tysiące słuchaczy, którzy uczestniczyli z nami w przygodzie poznawania nowych języków.