Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
język angielski dla dorosłych w Węgrowie

Angielski dla dorosłych w Węgrowie – grupa otwarta!

Dołącz do słuchaczy języka angielskiego w Węgrowie!

Miło nam poinformować, że w Węgrowie powstała właśnie grupa językowa dla dorosłych. Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno! Dziękujemy naszym słuchaczom, a niezdecydowanych zapewniamy, że nie ma się czego bać ani wstydzić! 🙂 Angielski dla dorosłych w Węgrowie dostępny jest również dla Ciebie!

 

język angielski dla dorosłych w Węgrowie

 

Język angielski dla dorosłych w Węgrowie – dołącz do grupy!

Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do grupy języka angielskiego dla dorosłych zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem, telefonicznie lub mailowo. Umówimy dogodny termin spotkania, na którym opowiemy na temat programu nauczania, jego poziomu oraz możliwości rozpoczęcia nauki. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki „Kontakt” lub na nasz fanpage na Facebooku.