Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
angielski dla dzieci - halloween

Tak było w Halloween! Angielski dla dzieci w Węgrowie uczy i bawi

Poznajemy inne kultury, czyli Halloween w Węgrowie

W tym roku nasz angielski dla dzieci w Węgrowie urozmaicamy za pomocą atrakcyjnych zajęć dla najmłodszych. Tym razem padło na zajęcia w stylu Halloween! Nasze dzieci z dużą ochotą wzięły udział w przebieranych zajęciach z okazji Halloween – zwyczaju szczególnie popularnego w krajach anglojęzycznych jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy Kanada. Poprzez zabawę i wspólne aktywne uczestnictwo w takich okazjach nasze dzieci najsprawniej uczą się słówek, specjalnych zwrotów, ale także poznają nowe kultury i zwyczaje. Choć Halloween nie jest tak popularnym zwyczajem w Polsce, jak w krajach zachodnich, to nie mogło go jednak zabraknąć na zajęciach językowych dla dzieci z języka angielskiego. 🙂

Angielski dla dzieci w Węgrowie – aktywni mali słuchacze

Z radością prezentujemy Wam galerię z tego dnia, w którym angielski dla dzieci w Węgrowie zamienił się w wesołą i sympatyczną maskaradę pod gwiazdą Halloween. Zobaczcie jak pomysłowe i kolorowe były przebrania naszych małych słuchaczy!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko również miało możliwość poznawania nowego słownictwa, nauki języka angielskiego w przyjaznej i otwartej grupie rówieśników, oraz poznawało nowe kultury i poszerzało swoją wiedzę i horyzonty – skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na Facebooku. Zapisujemy także w trakcie trwania semestru, znajdziemy grupę dostosowaną do poziomu umiejętności Twojej pociechy. Więcej informacji kontaktowych znajdziesz w zakładce „Kontakt„.