Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
zapisy na rok 2020/2021

Kursy językowe – zapisy na 2020/2021 rok

Zapisz się na kurs językowy w Szkole Języków Obcych w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie w nowym roku szkolnym 2020/2021!

Oferujemy następujące kursy językowe:

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język rosyjski

Dla każdej grupy wiekowej, od dzieci w wieku szkolnym (od 6 lat), po młodzież i dorosłych. Oferujemy także dedykowane szkolenia dla firm.

Przygotowanie do egzaminów przygotowywanych przez British Council (FCE, CAE), a także matury z języka obcego. Oferujemy kursy dla ośmioklasistów z przygotowaniem do egzaminu z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Kursy językowe online

Od tego sezonu dostępne są również kursy językowe online z języka angielskiego lub niemieckiego, organizowane przez naszych lektorów. Kursy przeprowadzamy w bezpiecznych warunkach, o dogodnej porze. Dowiedz się więcej – wyślij zapytanie o dostępność kursów online dla młodzieży i dorosłych na Messenger.

Promocja dla nowych słuchaczy! Tylko do końca czerwca 2020

Zachęcamy do skorzystania z promocji dla nowych słuchaczy, przy zapisie na dowolny roczny kurs językowy lub przygotowawczy, otrzymasz 1 miesiąc nauki w naszej szkole gratis! O szczegóły promocji zapytaj w sekretariacie wybranej szkoły językowej, telefonicznie lub napisz do nas na Messenger.

Zapisy na kursy językowe 2020/2021

Zapisy przyjmujemy za pomocą strony internetowej, w siedzibach szkół w Sokołowie Podlaskim i Węgrowie, oraz telefonicznie.

Sokołów Podlaski

ul. Ks. Bosko 4

tel.: 607 660 564

tel.: 602 558 718

Węgrów

ul. 11 Listopada 3

tel.: 602 558 718

 

Prosimy o kontakt w godzinach 16:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku telefonicznie, bezpośrednio w siedzibie szkoły w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie lub poprzez Messenger

 

zapisy na rok 2020/2021