Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
kursy online językowe angielski niemiecki sokołów podlaski 2021

Zapisy na kursy online 2020/2021

W związku z licznymi pytaniami naszych obecnych jak i nowo zainteresowanych słuchaczy kursów językowych, zdecydowaliśmy wprowadzić opcję nauczania online wybranych kursów językowych w naszej szkole.

Zapisy na kursy online 2020 – język angielski, język niemiecki

Wiosna w 2020 była szczególnie wymagająca dla nas wszystkich, ale dzięki zaangażowaniu naszych lektorów oraz Was – słuchaczy, którzy zostaliście z nami mimo zamknięcia placówek oświatowych – udało się wypracować efektywny i pozytywnie odbierany model nauczania zdalnego. Językowe kursy online doskonale przyjęły się wśród naszych kursantów. Dlatego w sezonie 2020/2021 dajemy możliwość zapisania na język angielski lub język niemiecki, z nauczaniem w trybie zdalnym.

Kursy językowe zdalne – dla nowych i obecnych słuchaczy

To ukłon w stronę naszych dotychczasowych słuchaczy, którzy chcieliby kontynuować naukę językową w naszej szkole, ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania lub rozpoczęcie nauki zasadniczej w szkole w innym mieście, nie mają możliwości uczestniczyć na bieżąco w zajęciach w grupach stacjonarnych.

Jest to również możliwość dla tych osób, które ze względu na trudności w dotarciu do naszych placówek w Sokołowie Podlaskim lub Węgrowie, nie mogą podjąć nauki w trybie stacjonarnym. Zachęcamy osoby, które do tej pory nie mogły zdecydować się na poszerzenie swoich kompetencji językowych ze względu na brak możliwości uczestniczenia w zajęciach językowych ze względu na odległość lub niedogodne dojazdy.

Językowe kursy online – 2020/2021 – zapisz się

Kursy online to taki sam zakres materiałów, nauki i praktyki językowej, jak w przypadku kursów stacjonarnych. Nasi lektorzy są w stałym kontakcie z naszymi kursantami dzięki wspólnym konferencjom online. Zapytaj o dostępne grupy i poziomy kursów językowych online w 2020/2021 roku. Skorzystaj z dogodnej formy kontaktu poprzez telefon, email czy Messenger.