Szkoła Języków Obcych | Szkoła językowa Węgrów
jezyk niemiecki węgrów szkoła językowa

Początkujący język niemiecki – nowa grupa w Węgrowie!

W Węgrowie powstały nowe grupy języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Zapraszamy młodzież oraz dorosłych do zapisywania się do grup na rok 2019/2020.

Język niemiecki – Węgrów – zapisy na kursy

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu społeczności w Węgrowie, w naszej szkole utworzyliśmy dwie nowe grupy nauki języka niemieckiego na poziomie podstawowym: dla dzieci oraz dla dorosłych.

Nauka języka niemieckiego dla dorosłych w Węgrowie to dobra okazja na rozwinięcie umiejętności językowych dla osób, którzy poszukują nowych wyzwań lub po prostu chcą inwestować w swój rozwój na dalszej ścieżce kariery. Dla dzieci i młodzieży to lepszy start w dalszy etap nauczania, który pozwoli na utrwalenie zdobytej wiedzy podczas kursów języka niemieckiego w SJO w Węgrowie, na późniejszych etapach nauczania.

Język niemiecki w Węgrowie oferujemy na podstawowym poziomie nauczania. Zapraszamy do kontaktu w sekretariacie biura SJO Szkoły Języków Obcych w Węgrowie przy ulicy 11 listopada 3, telefonicznie lub online.